پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

شرکت شاهین یدک پارسیان نمایندگی پخش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان شما را به مطالعه این متن دعوت می نماید.

یکی از قطعات اصلی و لوازم موتوری مهم در خودرو یاتاقان موتور می باشد که نیروی جنبشی را از شاتون به میل لنگ موتور خودرو منتقل می کند.

پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

چند نوع یاتاقان داریم؟

مجموعا دو نوع یاتاقان وجود دارد به نام های یاتاقان ثابت و یاتاقان متحرک، البته اندازه یاتاقان ثابت و یاتاقان متحرک با هم مساوی و برابر است و این تفاوت نام به این دلیل است که یاتاقان ثابت در محل قرار گیری خود ثابت و فیکس است اما یاتاقان متحرک در محل قرارگیری خود حرکت می کند و جابجایی مختصری دارد، به همین دلیل به یاتاقان متحرک معروف است.

مرکز پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

اما نوع دیگری دسته بندی برای یاتاقان ها وجود دارد بر مبنای نوع عملکرد بر این اساس یاتاقان ها به این صورت دسته بندی می شوند.

  • ساده
  • غلتشی
  • مرصع
  • لغزشی
  • مغناطیسی
  • خمشی

البته این نوع یاتاقان ها مخصوص خودرو نبوده و مصارف دیگری غیر از خودرو دارند.

جنس یاتاقان گلدن از فولاد گرید A مقاوم به فشار و گرمای موتور تشکیل شده که توسط پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است یاتاقان گلدن در مجهز ترین آزمایشگاه های استاندارد از نظر کیفیت تست شده و تاییدیه کیفیت استاندارد دریافت کرده است.

پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

شرکت شاهین یدک پارسیان نمایندگی پخش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان شما را به مطالعه ادامه این متن دعوت می نماید.

نشانه های خرابی یاتاقان گلدن

از نشانه های خرابی یاتاقان گلدن می توان موارد زیر را نام برد:

1- ایجاد سر و صدای اضافی مانند تق تق یا لق لق در موتور خودرو که در هنگامی که دور موتور بالا می رود این صدا شدید تر شده و آزار دهده می شود. هنگامی که با این مشکل مواجه می شوید بدون اینکه استارت بزنید به نزدیکترین تعمیرگاه معتبر خودرو مراجعه کنید.

2- قفل شدن موتور خودرو یا پیشرانه و روشن نشدن آن

در این حالت هرچه استارت می زنید موتور خودرو روشن نمی شود، احتمال می رود که مشکل از یاتاقان باشد که اصطلاحا می گویند موتور خودروی شما یاتاقان زده است.

3- کاهش قدرت موتور

در این مورد به صورت محسوس قدرت موتور تنزل پیدا می کند و هرچه گاز می دهید راه نمی رود، یکی از احتمالات در این مورد ایراد یاتاقان خودرو می باشد.

4- روشن شدن چراغ چک

روشن شدن چراغ چک دلائل متعددی دارد که به وسیله دیاگ قابل پیگیری و تشخیص می باشد ولی در این مورد هم یکی از احتمالات یاتاق زدن خودرو می باشد.

هنگامی که این علائم را در خودرو مشاهده کردید برای جلوگیری از بروز خسارات بیشتر و هزینه های بالاتر سریعا به نزدیکترین تعمیرگاه معتبر خودرو مراجعه نمائید.

برای آشنایی با نحوه خرید و قیمت یاتاقان گلدن با مرکز پخش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان تماس بگیرید

پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

فروشگاه اینترنتی کار آی کالا وابسته به شرکت شاهین یدک پارسیان به عنوان نماینگی پخش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان مسئولیت پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان را بر عهده دارد و در قالب بزرگترین مرکز پخش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان معتبر ترین عمده فروش لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان می باشد.

پخش عمده لوازم یدکی یاتاقان گلدن در اصفهان

با استفاده از محصولات یاتاقان گلدن در خودروی خود با آسودگی خاطر سفر کنید. ما بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنیم چون شما لایق بهترین ها هستید.