پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان

فروشگاه شاهین یدک پارسیان نمایندگی رسمی کمک ایران در اصفهان شما را به مطالعه این متن دعوت می نماید.

پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان

قبل از اینکه درباره پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان صحبت کنیم بهتر است در مورد صنعت خودرو در جهان صحبت کنیم.

تاریخچه خودرو در جهان

خودرو یکی از اختراعاتی است که با ورودش به زندگی انسان ها بر مدل زندگی انسان ها بسیار تاثیر گذار بود به نحوی که همه زمینه های زندگی اعم از اقتصادی و کشاورزی و دامپروری و بهداشت و سلامت را تحت تاثیر قرار داد به نحوی که حتی طول عمر و امید به زندگی را در افراد جامعه تغییر داد.

با ورود خودرو به زندگی انسان ها در اوایل قرن نوزدهم تغییرات بسیاری در روند زندگی انسان ها مانند نوع روابط، نوع تغذیه، نوع استراحت، و اقتصاد به وجود آمد البته بهتر است بدانیم که خودرو ناگهانی ساخته نشد بلکه از دهها سال قبل دانشمندان و طراحان با طرح های ابتکاری اقدام به تولید و ساخت انواع خودرو کردند که بسیاری از آنها با شکست مواجه شدند.

پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان

مثلا اولین وسیله ای که به کمک نیروی بخار می توانست حرکت کند در سال ۱۶۷۰ در چین به وسیله یک بلژیکی ساخته شد ولی اولین موتور احتراق داخلی در سال ۱۸۶۰ اختراع شد و مدل تکامل یافته آن در سال ۱۸۷۶ رونمایی شد و نقطه شروعی شد برای تولید خودروهای پیشرفته امروزی.

شرکت شاهین یدک پارسیان مرکز پخش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان شما را به ادامه مطالعه این متن دعوت می کند.

در اوایل اختراع خودرو مردم به دلایلی همچون گرانی خودرو و سخت بودن تعمیر خودرو از این وسیله استقبال نکردند تا اینکه هنری فورد مخترع اتومبیل فورد اولین کسی بود که خودروی فورد را با قیمت مناسب و تعمیر آسان طراحی کرد.

این خودرو به قدری ارزان بود که یک کارگر ساده می توانست با حقوق ۴ ماه خود یک خودرو بخرد. با این عمل هنری فورد انقلابی در اقتصاد آمریکا و بازار خودرو به وجود آمد.

برای آشنایی با نمایندگی پخش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان با ما همراه باشید.

پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان

اولین خودرو ها در زمان مظفرالدین شاه قاجار در سال ۱۲۷۹ وارد ایران شدند که در رابطه با کشور تولید کننده آنها اختلافاتی بین تاریخ نویسان هست عده ای ادعا می کنند که این خودروها از برند فورد و از مبدا بلژیک وارد ایران شده اند و عده ای باور دارند که این دو خودرو از برند رنو و از مبدا کشور فرانسه وارد ایران شده اند.

از این دو خودرو که از راههای آب و خشکی به ایران آورده شدند یکی در بین راه خراب شد و رهایش کردند و دیگری در جریان ترور نافرجام محمد علی شاه در دوشان تپه منفجر شد و از بین رفت. بعد از آن خودروئی که احمد شاه قاجار خرید سومین خودروئی است که وارد ایران شد.

پس از آن سفرای کشورهای خارجی و اعیان و اشراف اقدام به خرید خودرو کردند و موجی از واردات خودرو به کشور به راه افتاد. پس از اینکه بازار خودرو در ایران با رونق همراه شد اولین کارخانه تولید خودرو هم به ایران آمد.

این کارخانه همان ایران خودرو بود که با نام کارخانه صنعتی ایران ناسیونال و تحت نظر کمپانی تالبوت انگلیس در سال ۱۳۴۱ توسط برادران خیامی در ایران افتتاح شد. اولین محصولات این کارخانه اتوبوس و مینی بوس بود و بعد از آن تولید پیکان در طرح های جوانان، استیشن، کار و لوکس در دستور کار قرار گرفت.

بعد از کارخانه ایران ناسیونال کارخانه های سایپا و پارس خودرو افتتاح شدند و اتومبیل های تولیدی خود را وارد بازار کردند. با ورود انواع خودرو به سطح شهرها و جاده ها و افزایش تقاضا برای خرید انواع لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو احساس می شد که پس از انقلاب و با آغاز محاصره اقتصادی و ممنوعیت ورود قطعات صنعتی به کشور صنعتگران و مبتکران داخلی با تاسیس شرکت هایی اقدام به طراحی و تولید انواع قطعات یدکی خودرو در کشور کردند.

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید انواع کمک فنر خودرو از عمده فروش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان با ما تماس بگیرید.

مرکز پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان

شرکت کمک ایران که با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و بهترین متخصصین ایرانی اقدام به تولید انواع کمک فنر خودرو مناسب انواع خودروهای سواری و وانت کرده از زمره همین شرکت هاست. فروشگاه اینترنتی کار آی کالا به عنوان نمایندگی پخش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان پخش عمده لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان را به عهده گرفته و به عنوان مرکز پخش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان و جنوب کشور فعالیت می کند.

کمک فنرهای کمک ایران از بهترین متریال با کیفیت استاندارد و توسط پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده و مناسب انواع خودرو با قیمت بسیار مناسب و رقابتی در مرکز پخش لوازم یدکی کمک ایران در اصفهان در فروشگاه اینترنتی کار آی کالا وابسته به شرکت شاهین یدک پارسیان موجود می باشد.