شرکت شاهین یدک پارسیان مرکز پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

مرکز پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

در این متن قصد داریم شما را با برند وگر تولید کننده لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو و همچنین فروشگاه شاهین یدک پارسیان به عنوان بزرگترین نمایندگی پخش لوازم یدکی وگر در اصفهان آشنا کنیم، پس با ما تا انتها همراه باشید.

پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

حمل و نقل بعد از تغذیه و مسکن و پوشاک چهارمین رتبه در رده بندی نیاز های انسان های امروزی می باشد. بسیاری از صنایع و تجارت ها و پیشرفت های امروزی بشر وابسته به صنعت حمل و نقل است.

به طور مثال کشاورزی و صنایع وابسته ، صنعت توریسم و گردشگری ،صنایع وابسته به ساختمان سازی، صنایع فولاد و … بسیار به حمل و نقل وابسته اند و اگر صنعت حمل و نقل نبود هیچ کدام از این صنایع پر درآمد ایجاد نمی شد و یا گسترش این چنینی پیدا نمی کرد.

پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

با ورود گسترده حمل و نقل به زندگی انسان و تحت تاثیر قرار دادن زندگی انسان ها صنعت حمل و نقل خود به یک صنعت بزرگ و درآمد زا برای بسیاری از مردم تبدیل شد.

ورود صنعت خودروسازی به ایران

صنعت خودرو سازی از اوایل دهه ۳۰ شمسی در حد مونتاژ وارد ایران شد و تا سال های ۵۶ و ۵۷ با شتاب زیادی ادامه داشت تا اینکه بعد از انقلاب و با شروع جنگ تحمیلی و تحریم ایران توسط برخی از کشورها واردات خودرو هم تحت تاثیر قرار گرفت.

پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

با شروع تحریم ها و با احساس نیاز بازار خودرو به قطعات یدکی طراحان و مبتکران با تاسیس شرکت های قطعه سازی اقدام به تولید قطعه به صورت انبوه برای کارخانجات تولید خودرو کردند.

با طراحی و تولید انواع لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو در ایران صنایع و شرکت های قطعه سازی بسیاری در کشور شکوفا شدند.

پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان

از این شرکت های قطعه ساز می توان به برند های کروز ، وگر، کمک ایران ، یاتاقان گلدن، واشر کلیک و ماناپارت اشاره کرد. شرکت معتبر وگر یکی از معتبر ترین شرکت های قطعه ساز در کشور می باشد که محصولات فراوانی را در زمینه لوازم یدکی خودرو و قطعات جانبی خودرو تولید می کند.

برای آشنایی با محصولات وگر و خرید از نمایندگی پخش لوازم یدکی وگر در اصفهان، شرکت شاهین یدک پارسیان با ما تماس بگیرید.

برند معتبر وگر زیر مجموعه شرکت ماناپارت می باشد که تامین کننده انواع لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو می باشد. فروشگاه اینترنتی کار آی کالا به عنوان معتبرترین و بزرگترین مرکز پخش لوازم یدکی وگر در اصفهان با همکاری با شرکت شاهین یدک پارسیان به عنوان نمایندگی پخش لوازم یدکی وگر در اصفهان وظیفه پخش عمده لوازم یدکی وگر در اصفهان را به عهده دارند.

شرکت شاهین یدک پارسیان با در اختیار داشتن بزرگترین انبار لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو در اصفهان که به صورت اتوماسیون پیشرفته و هوشمند کنترل می گردد و با حضور بهترین متخصصین در امر مشاوره و فروش در خدمت همکاران گرامی و مصرف کنندگاه محترم می باشد.

برای یک بیزینس من یا معامله گر هیچ چیز بهتر از یک خرید و فروش آسان و راحت و مطمئن نیست فروشگاه اینترنتی کار آی کالا با تاسیس یک درگاه خرید اینترنتی این امکان را برای شما فراهم آورده فقط کافیست شما با ثبت نام در لیست همکاران و با دریافت کد اختصاصی اقدام به خرید با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی از شرکت شاهین یدک پارسیان بنمائید.

شرکت شاهین یدک پارسیان با تهیه و گردآوری و فروش کلکسیونی از انواع لوازم یدکی اصلی و قطعات جانبی برند معتبر وگر کار شما را راحت کرده و فقط کافیست برای خرید با ما تماس بگیرید.

در ادامه لیست انواع قطعات یدکی و لوازم جانبی تحت برند معتبر وگر که در فروشگاه اینترنتی کار آی کالا وابسته به شرکت شاهین یدک پارسیان موجود می باشد ارائه می گردد.

در شرکت شاهین یدک پارسیان به عنوان عمده فروش لوازم یدکی وگر در اصفهان انواع واشر سرسیلندر و کمک فنر و کیت کلاچ و قطعات جلوبندی و تعلیق و جعبه فرمان و کاسه چرخ و میل لنگ و اویل پمپ و دیگر قطعات اصلی و واتر پمپ ، شیر فرمان ، استپر موتور ، سنسور ها ، مپ سنسور ، سوزن انژکتور ، انواع تسمه و لوازم جانبی خودرو موجود می باشد.