پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان

پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان

شرکت شاهین یدک پارسیان نمایندگی رسمی واشر کلیک در اصفهان شما را به مطالعه این متن دعوت می کند.

محصولات کلیک را بهتر بشناسیم.

برند معتبر کلیک توزیع کننده انواع واشر خصوصا واشر سر سیلندر انواع خودرو در سرتاسر کشور، پیشتاز در جذب مشتری با رعایت اصول صحیح مشتری مداری و اخلاق در تجارت می باشد. محصولات این شرکت با بهترین متریال دارای کیفیت گرید A و استاندارد روز اروپا می باشد.

پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان

واشر سر سیلندر چیست؟

گسکت سر سیلندر یا واشر سر سیلندر قطعه ای می باشد که بین سیلندر و سر سیلندر قرار گرفته و به اصطلاح عامل آب بندی بین این دو قطعه می باشد. واشر سر سیلندر عامل جلوگیری از خروج روغن و آب از لوله های مربوطه و یا خروج گاز از قسمت اصلی سیلندر می شود، می توانیم به این صورت بگوئیم که با قرار دادن واشر سر سیلندر مناسب در محل مناسب مانع از خروج گاز از محفظه احتراق و مانع از خروج آب از لوله های آب و مانع از خروج روغن از لوله های روغن می شویم.

این قطعه از قطعات اصلی خودرو محسوب می شود که نبودن آن باعث جوش خوردن بلوک سیلندر و سرسیلندر به یکدیگر شده و عمر مفید موتور خودرو بسیار پایین می آید.

برای مشاهده و خرید انواع سر سیلندر با فروشگاه اینترنتی کار آی کالا درگاه فروش شرکت شاهین یدک پارسیان نمایندگی پخش لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان تماس بگیرید.

مرکز پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان

دلایل خرابی واشر سر سیلندر

سوختن واشر سر سیلندر که به اصطلاح به آن واشر زدن می گویند به این معناست که واشر سر سیلندر به دلایل متعدد که غالبا حرارت بیش از حد موتور می باشد تغییر شکل و حالت و خاصیت داده و از حالت آب بندی خارج می شود، این دلایل عبارتند از:

1- خراب شدن فن خودرو که باعث می شود هوای خنک کمتر به موتور برسد و باعث بالا رفتن درجه حرارت آب داخل رادیاتور و در نتیجه باعث بالا رفتن حرارت موتور خودرو می شود.

2- هر قطعه ای عمر مفیدی دارد و واشر سر سیلندر هم از این مقوله مجزا نیست پایان عمر مفید واشر سر سیلندر می تواند باعث استهلاک و دفرمه شدن این قطعه گردد.

3- گرفتگی لوله های خروجی و ورودی آب رادیاتور و یا در قسمت های مختلف موتور خودرو به اصطلاح رسوب بستن لوله های مسیر انتقال آب موتور خودرو که نهایتا باعث خنک نشدن موتور خودرو بیش از حد استاندارد می شود.

4-عدم استفاده از ضد یخ و ضد جوش مناسب در همه فصول سال.

5-نشتی آب و روغن در موتور به دلایل مختلف مانند خوردگی لوله های سیلندر.

6- معیوب بودن واتر پمپ و عملکرد ناقص واتر پمپ که باعث عدم گردش مناسب آب در اطراف سیلندر می باشد.

7- خرابی ترموستات موتور که باعث باز نشدن به موقع ترموستات وبالا رفتن حرارت آب موتور می شود.

8-شل بستن یا بیش از حد سفت بستن پیچ های سر سیلندر که باعث تاب برداشتن سر سیلندر می شود.

شرکت شاهین یدک پارسیان بزرگترین عمده فروش لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان با ارائه انواع واشر مصرفی در انواع خودرو شما را به ادامه مطالعه متن پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان دعوت می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع لوازم یدکی خودرو با ما تماس بگیرید.

مرکز پخش عمده لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان

علائم خرابی واشر سر سیلندر

از علائم خرابی واشر سر سیلندر می توان به نکات مهمی اشاره کرد که عبارتند از

1- بالا رفتن درجه حرارت آب خودرو که منجر به جوش آوردن خودرو می شود.

2- ورود آب به روغن موتور که در نتیجه باعث تغییر رنگ روغن موتور به رنگ شیری می شود.

3- ورود روغن موتور به آب رادیاتور که با یک بازدید ساده رادیاتور در حالت موتور خاموش می توان لایه ای از روغن روی آب رادیاتور مشاهده کرد.

4- بد روشن شدن و بد کار کردن موتور به نحوی که موتور خودرو استارت زیاد می خورد و پس از روشن شدن خودرو شتاب و سرعت ندارد.

5-موتور خودرو در زمانی بسیار کوتاه فوق العاده گرم و داغ می شود و باعث بروز خسارات و مشکلات بیشتر برای سایر قطعات خودرو می شود.

6- روشن شدن چراغ چک البته روشن شدن این چراغ دلایل زیادی می تواند داشته باشد که یکی از آنها واشر زدن می باشد

فروشگاه اینترنتی کار آی کالا به عنوان درگاه فروش شرکت شاهین یدک پارسیان نمایندگی پخش لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان با تشکر از همراهی شما در مطالعه این متن از شما دعوت میکند برای استفاده از خدمات مرکز پخش لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان با ما در تماس باشید

شرکت شاهین یدک پارسیان بزرگترین مرکز پخش لوازم یدکی واشر کلیک در اصفهان در خدمت شماست.