لوازم یدکی آماتا در اصفهان

شرکت شاهین یدک پارسیان مرکز پخش عمده لوازم یکی آماتا در اصفهان

مرکز پخش عمده لوازم یدکی آماتا در اصفهان
آرم شرکت شاهین یدک پارسیان

.

عمده فروش لوازم یدکی آماتا در اصفهان

 شرکت شاهین یدک پارسیان مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی کار آی کالا به عنوان مرکز پخش عمده لوازم یدکی  آماتا در اصفهان ضمن عرض خوش آمد خدمت شما نکاتی را در مورد افزایش اطلاعات عمومی شما در مورد بزرگترین نمایندگی پخش لوازم یدکی آماتا در اصفهان خدمت شما تقدیم می کند.

پخش عمده لوازم یدکی آماتا در اصفهان

شرکت آماتا صمد دارای چندین دهه سابقه فعالیت در زمینه تهیه و تولید و توزیع لوازم یدکی انواع خودروهای سواری و بازاریابی و فروش به صورت مویرگی در سطح استان های تهران و البرز می باشد. مدیران با کفایت این شرکت با اتخاذ سیاست های اقتصادی و بازاریابی نوین باعث شکوفایی روز افزون این شرکت و با اعمال برنامه های مشتری مداری باعث رضایتمندی مشتریان از مصرف کننده گرفته تا همکاران و عاملان فروش لوازم یدکی شده اند.

شرکت شاهین یدک پارسیان مسئول و صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی کار آی کالا با همکاری با شرکت های اصلی و مهم تولید کننده لوازم یدکی خودرو در سطح کشور و خارج از کشور و با گرد آوری مجموعه ای از انواع لوازم یدکی انواع خودرو سواری تبدیل به قطب مهمی در بازار لوازم یدکی خودرو در استان اصفهان شده است.

شرکت شاهین یدک پارسیان با هدف جلب رضایت همکاران و اصول مشتری مداری هدف جلب رضایت مشتری را در پیش گرفته و با انعقاد قرار داد همکاری با برندهای معتبر لوازم یدکی خودرو همچون برند معتبر آماتا نمایندگی پخش لوازم یدکی آماتا در اصفهان گردیده است.

جهت آگاهی از لیست قیمت ها و خرید انواع لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو با مناسب ترین قیمت رقابتی با ما تماس بگیرید.

این شرکت با تهیه و تولید و واردات انواع لوازم یدکی خودرو اقدام به گردآوری طیف وسیعی از انواع قطعات اصلی و جانبی خودروهای سواری نموده است. گستردگی انواع و مدل های این محصولات باعث شده تا سبد خرید همکاران تقریبا تکمیل بوده و نیاز همه همکاران برآورده شود.

انواع محصولات برند آماتا شامل لوازم جلوبندی و تعلیق و لوازم برقی خودرو و لوازم موتوری اصلی و قطعات جانبی دیگر می باشد، که همگی این محصولات دارای کیفیت استاندارد گرید A و گارانتی می باشند.

این قطعات مناسب خودروهای مختلف از جمله انواع پژو 206 و 207 و 405 و پژو پارس و آردی و روآ و خودروهای سمند و سورن و رانا و دنا و نیز خودروهای پراید و تیبا و کوئیک و ساینا و زانتیا و در مجموع همه خودروهای شرکت های خودرو ساز ایران خودرو و سایپا و انواع mvm می باشد.

برای آشنایی با محصولات برند کمک ایران لطفا اینجا کلیک کنید.

شرکت شاهین یدک پارسیان به عنوان مرکز پخش عمده لوازم یدکی آماتا در اصفهان و بزرگترین عمده فروش لوازم یدکی آماتا در اصفهان با افتخار اعلام می دارد که بزرگترین مجموعه لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو از برند های معتبر و مختلف از جمله برند معتبر آماتا را در اختیار دارد و آماده فروش و ارسال به سراسر کشور در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.