واردات تویوتا کرولا هیبریدی

واردات سایپا و تویوتا کرولا هیبریدی

واردات تویوتا کرولا هیبریدی توسط گروه سایپا
واردات تویوتا کرولا هیبریدی توسط گروه سایپا

گروه خودروسازی سایپا در راستای سیاست کاهش میانگین مصرف سوخت و کاهش آلایندگی، تویوتا کرولا هیبریدی را در سبد خودروهای وارداتی خود قرار داده است.

به گزارش سایپان نیوز، گروه خودروسازی سایپا پس از موافقت با آزادسازی واردات خودرو، اولین شرکت واردکننده خودرو بود و برخی از خودروهای وارداتی این مجموعه هم اکنون به ثبت نام کنندگان تحویل داده شده است.

واردات تویوتا کرولا هیبریدی


در این راستا گروه خودروسازی سایپا برای تنوع بخشی به محصولات وارداتی، کاهش مصرف بنزین محصولات سایپا و مسئولیت اجتماعی کاهش آلودگی هوا، خودروی هیبریدی تویوتا کرولا را در سبد خودروهای وارداتی خود معرفی کرده است. این موضوع علاوه بر واردات و مونتاژ خودروهای برقی است که اخیرا در نمایشگاه انقلاب صنعت خودرو ارائه شده است.

واردات تویوتا کرولا هیبریدی توسط گروه سایپا
واردات تویوتا کرولا هیبریدی توسط گروه سایپا

تویوتا کرولا هیبریدی با آخرین استانداردهای روز دنیا با قیمتی کمتر از 20 هزار دلار در ماه های آینده عرضه می شود.گروه خودروسازی سایپا برنامه های جامعی برای تولید و واردات خودروهای برقی و هیبریدی دارد. از این نظر باید گفت که خودروی هیبریدی و الکتریکی آریا در تابستان سال آینده به بازار عرضه خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا بر اساس برنامه ها و راهبردهای اعلام شده از سوی وزارت صمت، بر روی برنامه ریزی دقیقی برای کاهش مصرف سوخت فسیلی تمرکز کرده است. بنابر این با واردات و تولید خودروهای برقی و هیبریدی می توان انتظار داشت که مصرف این نوع سوخت در کشور کاهش یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *